Serdecznie witamy w OSD Polska (Osteopathie Schule Deutschland w Polsce)!

OSD Polska to jedyna w Polsce filia Niemieckiej Szkoły Osteopatii OSD – Osteopathie Schule Deutschland. Nasi wykładowcy uczą osteopatii w Polsce już od 2008 roku.

Współpraca OSD z innymi instytucjami, prowadzą do nieustannej wymiany oraz wzrostu doświadczeń i fachowej wiedzy. OSD Polska jest zakorzeniona w tradycji osteopatycznej. Jednocześnie wytycza jednak nowe drogi w osteopatii, otwierając w niej nowe perspektywy. Poprzez przekazywane podczas zajęć wiadomości oraz uzyskiwane w badaniach naukowych rezultaty wspieramy potencjał terapeutów i rozwijamy ich wiedzę i umiejętności.

img13

Wykładowcy

W OSD Polska wykładają doświadczeni osteopaci i naukowcy z całego świata. Dzięki ich pracy dydaktycznej, publikacjom i badaniom osteopatia stale się rozwija. Nasi wykładowcy są gwarancją wysokiego poziomu nauczania w OSD Palska.

Więcej informacji o naszych wykładowcach znajdziesz tutaj.

Współpraca

OSD Polska współpracuje z licznymi renomowanymi uczelniami i instytucjami w kraju i za granicą.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Publikacje

Członkowie naszego kolegium nieustannie wydają cieszące się uznaniem publikacje. W ten sposób nie tylko przekazują wyniki badań, wiedzę i doświadczenie, lecz odzwierciedlają jakość, zaangażowanie i poglądy OSD. Opublikowane treści są na bieżąco wplatane w program zajęć OSD Polska.

Więcej informacji o publikacjach znajdziesz tutaj.