Dołącz do naszego OSD-Polska zespołu!
Szukamy 2 koordynatorów Szkoleń i Edukacji

Osteopathie Schule Deutschland OSD powstała w Niemczech w 1999 roku. Od 2008 roku oferujemy nasz program szkoleniowy na polskim rynku. Obecnie, po 13 latach kształcenia polskich studentów, zdobyliśmy reputację kompetentnego ośrodka szkoleniowego w zakresie osteopatii. Studia w OSD Polska umożliwiają absolwentom uczelni podjęcie samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w zawodzie osteopaty, jak i wykonywanie jej na najwyższym poziomie.

Dla naszych lokalizacji w Warszawie i Poznaniu poszukujemy dwóch koordynatorów i organizatorów naszych szkoleń w dziedzinie medycyny osteopatycznej. Wymiar etatu pracy jest to 20 godzin tygodniowo.

Zadania:

  • Kontakt w przypadku pytań dotyczących edukacji i szkoleń w zakresie osteopatii
  • Korespondencja e-mailowa z naszymi studentami, kontakt telefoniczny
  • Przygotowanie, organizacja i koordynacja naszych kursów i egzaminów
  • Tworzenie materiałów reklamowych
  • Koordynacja działań marketingowych
  • Odpowiedzialność za wynajmowanie sal szkoleniowych
  • Udział w konferencjach i kongresach
  • Współpraca i wspieranie zespołu we wszystkich zadaniach organizacyjnych i administracyjnych w ścisłej koordynacji ze współpracownikami z Hamburga

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie w dziedzinie administracji
  • Dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Preferowana biegła znajomość języka niemieckiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Gotowość do krótkotrwałych podróży po Polsce
  • Samodzielność, obowiązkowość oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę ze studentami i wykładowcami zagranicznymi
  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Miłą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wykonywania pracy w dużym wymiarze z domu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny zawierający również oczekiwania płacowe (brutto)) do 31.05.2021 na adres:

bewerbung@osteopathie-schule.de

Do dokumentów proszę załączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Dołącz do naszego zespołu wykładowców!

W celu poszerzenia naszego zespołu wykładowców poszukujemy bezzwłocznie doświadczonych lektorów w całej Polsce (praca na własny rachunek) z dziedzin specjalistycznych w ramach naszego szkolenia osteopatycznego.

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, to prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: CV i list motywacyjny drogą elektroniczną na adres email: