Informacje ogólne

Studia Osteopatii – informacje ogólne

Praca nad świadomym dotykiem – thinking, feeling, seeing, knowing fingers – to nigdy niekończący się proces. Dajemy naszym studentom bazę do prowadzenia samodzielnej praktyki oraz znajdowania prawdziwej radości z terapii i osiągania większych sukcesów leczniczych.

Przekazywanie i przyswajanie wiadomości na płaszczyźnie teoretycznej i praktycznej odbywa się na bardzo wysokim poziomie. Treść studiów jest stale dostosowywana do najnowszego stanu nauki i badań.

Aby stworzyć warunki do zdobywania pogłębionej, wnikliwej wiedzy oraz rozwoju osobistego, przykładamy ogromną wagę do całościowej dydaktyki nauczania oraz stworzenia przyjaznej atmosfery do nauki i bycia razem. Wszystko to staje się podstawą do pełnego szacunku i zaufania spotkania z pacjentem.

Doskonały poziom nauczania na OSD Polska gwarantują nasi renomowani wykładowcy – dzięki nim możemy przekazywać studentom szeroką wiedzę i osadzone w praktyce umiejętności z zakresu osteopatii.

Dzięki ścisłej współpracy z Osteopathie Schule Deutschland i licznymi partnerami jesteśmy głęboko zakorzenieni w tradycji osteopatycznej, mając jednocześnie możliwość odkrywania nowych dróg w tej dziedzinie. Studia niestacjonarne w Warszawie, Poznaniu i Berlinie.

img13