Osteopatia Pediatryczna

Akademia Osteopatii Pediatrycznej - Informacje ogólne

Akademia Osteopatii Pediatrycznej OSD Polska najważniejsza jest dla nas koncentracja wszystkich sił, która ma służyć przekazywaniu najwyższych kompetencji w zakresie leczenia.

Studia Osteopatii - Program szkoleń

Akademia Osteopatii Pediatrycznej prowadzi szeroko pojęte szkolenia. Z radością będziemy Ci towarzyszyć na Twojej drodze do osteopatii i służyć Ci wsparciem aż do uzyskania dyplomu osteopaty.

Szkoła Osteopatii - Wykładowcy

Studia osteopatii w OSD Polska opierają się na ciekawych zajęciach, prowadzonych przez około 50 wykładowców. Wszyscy są ekspertami w dziedzinie osteopatii i medycyny, którzy przez swoje doświadczenie.

Osteopatia pediatryczna

Nie ma zasadniczych różnic pomiędzy osteopatycznym leczeniem dorosłych i dzieci. Prenatalne, perinatalne i postnatalne wydarzenia wymagają jednak szczególnego podejścia diagnostycznego.

Kształcenie

Celem kształcenia jest wyspecjalizowanie osteopatów w dziedzinie osteopatii pediatrycznej. Obok przekazania wymaganej wiedzy…

OSD Materiały dydaktyczne

OSD opublikowała podręcznik osteopatii dziecięcej: „Osteopathische Behandlung von Kindern“ (Osteopatyczne leczenie dzieci) Hippokrates (2010). W przygotowaniu są dalsze pozycje książkowe …